Planety

Dantooine

Dantooine

Planeta stromů a luk na které se nalézá akademie rytířů Jedi. Měli byste ji navštívit hned po Tarisu a v jejím klidném prostředí se naučit Síle. Ovšem v kráse se skrývá poskrvna a vy tak seznáte první kroky Revana a Malaka k temné straně.

Kashyyyk

Kashyyyk

Lesní svět chlupaté rasy Wookiů neustále se topící v oparu šera a mlhy. Nyní de facto pod kontrolou krutých obchodníků Czerky. Je na hlavním hrdinovi, zda původní obyvatele osvobodí z otroctví, či naopak bude spolupracovat se zrádci a otrokáři.

Korriban

Korriban

Centrum sithské síly, kam chodí jediové, svedení temnou stranou, snít své sny o moci. Ve zdejší akademii se pak učí využívat svých emocí k ovládnutí a poražení nepřátel. Na planetě se též nachází hrobky Sith Lordů, ve kterých je stále možné získat mnoho mocných artefaktů a snad i načerpat auru skutečných mistrů temnoty.

Manaan

Manaan

Nádherný mořský svět Selkathů, centrum výroby přísady Kolto, jenž je nutnou součástí většiny účinných prostředků léčby. A právě proto je planeta křižovatkou zájmů republiky a sithské armády. Pokud jej navštívíte, bude těžké se tomuto sporu vyhnout.

Unknown World

Neznámý Svět

Tajemná planeta palem a nádherných pláží, která se na vaší hvězdné mapě hned tak neobjeví.

Taris

Taris

Po tomto městském světe povedou vaše první kroky. A rozhodně to nebudou kroky lehké. Ve změti kontrastů chudoby a bohatsví i ve zdejších válkách gangů budete muset naleznout vlastní cestu, která bude nejlépe svědčit vašemu charakteru.

Tatooine

Tatooine

Pouštní planeta obydlená Písečnými lidmi, Jawy a lidskými zkrachovalci. Přátelství a altruismus zde rozhodně nečekejte. Leda byste si je přivezli sami. Svět je o holém přežití a barbarské cti.

Zdroj obrázků: http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page