Planety

Dantooine

Dantooine

Svět který se pomalu vzpamatovává z prvních sithských válek. Rozhodně nečekejte vřelé přijetí, jelikož ti, kdož ovládají sílu, nejsou zrovna v oblibě. A opět bude jen na vás, zda to budete chtít změnit.

Dxun

Dxun

Divoká planeta plná nebezpečných tvorů ale i artefaktů a relikvií minulých válek. Sem chodí ti, kdož nezapomenuli.
Svět je největším z měsíců v systému Onderon.

Korriban

Korriban

Korriban se stále více přibližuje vlastní zkáze. Temná aura zůstává, ale Sithové už se dávno přesunuli jinam. Zůstala po nich především mrtvá těla soupeřů. Ten, kdo se nebojí vlastní minulosti ani temnoty je však planetou lákán. Ať už je Sith nebo Jedi silný ve své víře.

Nar Shaddaa

Nar Shaddaa

Měsíc a obrovské město v jednom, zcela zaplněný největší verbeží z celého vesmíru. A nad vším dohlíží nebezpečný zločinec Goto. Bývalý Jedi zde nenajde nic než beznaděj, zradu a příkoří.

Onderon

Onderon

Planeta s hlavním městem Iziz, ve kterém se odehrávají těžké politické boje. A je jasné, že něco takového se neobejde bez intervence armád Republiky i Sithů. Občanská válka tak je na spadnutí. A místní obyvatelé si tento fakt až bolestně uvědomují.

Peragus

Peragus II

Těžařská kolonie, na které začíná cesta hlavního hrdiny. Co se stalo místním lidem je jednou z hlavních otázek. Kvůli nebezpečí výbuchu není radno zahrávat si zde se zbraněmi a především výbušninami.

Telos

Telos

Svět, který se má stát zářným příkladem obnovy, kterou Republika přináší. Existují ovšem dvě protikladné koncepce takového projektu a je jasné, že Czerka se s idealisty z řad Ithorianů hned tak neshodne. Nu a kdo by v takovém případě nevyužil náhodně se vyskytnuvšího uživatele síly…

Zdroj obrázků: http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page