Aktualizace stránek

Je načase se rozepsat o několika průběžných změnách a aktualizacích, které Sigil@WP od spuštění potkaly.

Přesunuli jsme hodně obsahu z fór pod stránky, např. různá FAQ či rovnou celé seznamy, díky čemuž vznikly nové herní sekce pro oba díly Star Wars ságy Knights of the Old Republic (1, 2).

Vyjma různých drobnějších změn designu a funkčnosti (naposledy například horní menu vč. příhlášení) se konečně spustil formulář, kterým nás v případě zájmu můžete pohodlně kontaktovat. Do provozu byl uveden i „eshop„, jehož prostřednictvím můžete Sigil podpořit (aniž byste zaplatili více, než při klasické koupi hry na Xzone).

A v neposlední řadě přibylo i pár článků; mimo návratu všech dílů Průletů sférami (donedávna ve více než ročním exilu pouze v PDF ke stažení; tímto díky Tokkarovi za výpomoc s „přetavením“) sepsali dvě recenze externisté; v případě slavné Final Fantasy VII je autorem LaughingMan a tu druhou, zaobírající se klasickou fantasy FPS Hexen II, má na svědomí PavelU. Oběma děkujeme a tímto bych chtěl také apelovat na případné další pisatele, že dveře jsou při určité kvalitě otevřeny každému. (Navíc příště již o nových recenzích budu informovat dříve, než tomu bylo dosud.)

Co se úplně nevydařilo, je převod (již léta) sepsaných seznamů do webové podoby a také otevření nových („externích“) herních sekcí; pár zájemců o prostor tu bylo, ale nikdo z nich žel nakonec do publikace obsahu nevytrval. Stejně jako v případě recenzí či novinek ale dveře zůstávají otevřeny všem, kdo projeví vážný zájem.

 •  9. 3. 2010  21.38  •  Novinky

Diskuse byla uzavřena.